פיקאצ'ו מדבר אנגלית בסרט של פוקימון (דליפה)

כל האינטרנט מתחרפן בגלל שהפוקימון פיקאצ'ו, האייקון של כותר "פוקימון", אמר משהו שונה מהשם שלו

כשפוקימונים בסרטים והסדרות של כותר "פוקימון" עומדים להגיד משהו, אנחנו די מהר יודעים כמו מה זה הולך להשמע, השם שלהם רק מחולק להברות, למשל "בלבא בלבאזור" (בלבאזור) ו-"פיקא פיקא" (פיקאצ'ו). אבל משהו שאף מעריץ ותיק של הכותר לא ציפה לשמוע זה את הפוקימונים מדברים שפה אנושית, בגלל זה כשפיקאצ'ו הוציא מפיו את המילים "Because I want to be with you", כל האולם שצפה בסרט Pokemon I Choose You בארצות הברית התחרפן, צפו בקליפ המצחיק:

למרות שזה די ברור שמה שקורה פה זה שפיקאצ'ו מדבר ואנחנו שומעים את זה באנגלית כי אש מבין את פיקאצ'ו עכשיו, זה עדיין לא מסביר למה לא פשוט עשו את זה בדומה לחלק מההרפתקאות הבודדות של פיקאצ'ו, כמו בקליפ לפני הסרט הראשון שיצא בו הוא ושאר הפוקימון של אש יוצאים להרפתקה ויש כתוביות תרגום למה שהם אומרים.

אם מעריצי הכותר חשבו שזה מוזר, אנחנו בטוחים שהם לא יאהבו את התוכניות עבור Detective Pikachu, כי לפי דיווח חדש Legendary Pictures מחפשים ללהק שחקן גדול בהוליווד לדובב את האייקון של הכותר והם כרגע מעוניינים בריאן רנולדס, יו ג'קמן, מארק וולברג אודווין ג'ונסון, כל אחד מהם בחירה קורעת מצחוק בתור הקול של פיקאצ'ו.

בכל מקרה, נראה שכל האינטרנט מתחרפן מהרגע הזה, אבל צריך להסתכל על הסצנה בכללי- מיד אחרי, פיקאצ'ו מדבר כרגיל, אז זה ברור שהאנגלית הייתה רק בשביל שאנחנו נבין מה הוא אומר לאש, שמבין אותו. אז יכול להיות והתגובות עדיין קצת מוגזמות וצריך להתחיל להרגע.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה