"לוקה"- תכירו את הסרט החדש של Pixar

Pixar הכריזה רשמית שהסרט המקורי החדש הבא שלה, "לוקה", יצא אל בתי הקולנוע ביוני 2021.

בשנים האחרונות Pixar הפיקה מספר סרטי המשך כמו "משפחת סופר-על 2", "מוצאים את דורי" ו"צעצוע של סיפור 4". כל הסרטים זכו להצלחה מסחרית וביקורתית. עם זאת, אולפן האנימציה לא הפסיק ליצור ולהפיק סרטים מקוריים חדשים, כשהאחרונים הם "קדימה" שיצא במרץ ו"נשמה" שאמור לצאת בנובמבר הקרוב.

כעת Pixar שברה את השתיקה והכריזה על "לוקה", סרט מקורי בבימויו של אנריקו קסרוסה (שעבד על הסרט הקצר "לה לונה").

מתרחש בעיירת חוף יפהפייה בריביירה האיטלקית, סרט האנימציה המקורי הוא סיפור התבגרות על ילד צעיר אחד שחווה קיץ בלתי נשכח מלא בגלידה, פסטה ורכיבות קטנוע אינסופיות. לוקה חווה את ההרפתקאות הללו ביחד עם חברו הטוב החדש, אבל כל הכיף מאוים על ידי סוד כמוס: הוא מפלצת ים מעולם אחר ממש מתחת לפני המים.

לפי התמונה נראה שהאנימציה בסרט החדש תראה קצת אחרת מזו שראינו לאחרונה מ-Pixar, ותתאים לאווירת הקיץ שהסרט מתרחש בה. התקציר, לעומת זאת, מראה ש-Pixar נשארה עם הנוסחה המנצחת, בה לוקה וחברו הטוב החדש יוצאים יחד למסע מדהים. בהודעה לעיתונות, בימאי הסרט, קסרוסה אמר ש"לוקה" "הוא חגיגה של חברות", כך שהדינמיקה של לוקה עם חברו הטוב ביותר תהיה מרכז העלילה. אולי "לוקה" יעסוק בקבלת השונה, מכיוון שזה נשמע כאילו העובדה שהחבר הוא מפלצת ים ושמירתה בסוד, יהיו גורם הסכסוך בין שתי הדמויות.

הסרט ישוחרר אל בתי הקולנוע ב-18 ביוני 2021.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה