קדימה של חברת Pixar קיבל טריילר חדש

סרט האנימציה-פנטזיה של אולפני Pixar, “קדימה”, בכיכובם של טום הולנד וכריס פראט קיבל טריילר חדש.

“קדימה” הוא הסרט הראשון מבין שני סרטי Pixar החדשים שיצאו בשנה הבאה (השני הוא “נשמה” של פיט דוקטר) והוא גם הסרט הראשון של האולפן שבאמת יתעמק בז’אנר הפנטזיה. רוב, אם לא כל סרטי Pixar כוללים אלמנטים פנטסטיים, אבל “קדימה” הוא הסרט הראשון שמציג עולם פנטזיה במלוא מובן הזיאנר, ולמרות שעולם הפנטזיה מאוכלס באלפים, טרולים וקנטאורים, יש בו גם טכנולוגיות כמו פלאפונים ומכוניות שהחליפו את הקסם עם הזמן.

הסרט בכיכובם של טום הולנד וכריס פראט כזוג אחים שדונים, איאן וברלי לייטפוט, יגולל את ההרפתקה שהם חווים לאחר שביום הולדתו ה-16 של איאן הם מקבלים כישוף שיחזיר את אביהם (שמת כששניהם היו צעירים מאוד) לחיים למשך יום אחד בלבד. אבל מכיוון שקסם כבר לא כל כך נפוץ, כשהם מנסים את הכישוף הוא משתבש, והם נשארים רק עם מחצית מאביהם – המחצית התחתונה, אם לדייק.

בעוד שהטריילרים הקודמים של “קדימה” הציגו את הרקע לעולם ולמשימה של האחים לייטפוט, הטריילר האחרון מראה את המסע של איאן וארלי ואת שאר הדמויות:

מלבד האחים לייפוט הטריילר מראה גם את אימם (ג’וליה לואי-דרייפוס), את אוקטביה ספנסר כהרפתקנית האמיצה-קורי ואת מל רודריגז כקולט ברונקו- שוטר ואביהם החורג של איאן וברלי:

לשמחותינו נראה שהדמויות של לואי דרייפוס כאמא ושל ספנסר כקורי אינם מינוריים. קורי מנסה להחזיר לעצמה את רוח ההרפתקנות, ואפילו אמה של ברלי ואיאן נכנסת לאקשן, כשהיא נלחמת מול דרקון בטריילר. נדע יותר ברגע ש”קדימה” יגיע לקולנוע ב-4 במרץ 2020.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *