“עלייתו של סקייווקר” מגיע ל-Star Wars: Battlefront 2

תוכן חדש יגיע ל-Star Wars Battlefront 2 לכבוד צאת הסרט “עלייתו של סקייווקר” לאקרנים.

ב-20 לדצמבר יגיע עדכון חדש וגדול למשחק Star Wars: Battlefront 2, שכלול בתוכו תוכן חדש. אותו תוכן מתקשר לסרט Star Wars: The Rise of Skywalker (מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר), אשר מוצג על גבי האקרנים ברחבי בתי הקולנוע בארץ.

נון שבתחילת דרכו Battlefront 2 היה אחד מהמשחקים השנואים ביותר בתולדות משחקי הוידאו של הכותר (כי ככה זה שאתה תעב בצע, אהמ EA אהמ). אבל בשל זעקות ההמונים שיטת השלם ונצח הובסה, ולמורדים הייתה סיבה למסיבה בניצחון הגדול כנגד האימפריה. אהה… סליחה EA. נוסף המון תוכן, נראה כי עדיין יש תקווה עבור המשחקים החדשים שיוצאים תחת הכותר הגדול. אחרי הכל גם Star Wars Jedi: Fallen Order הפיח תקווה חדשה בכולנו.

כעת כשנדמה גם כי Battlefront 2 עלה על הנוסחה הנכונה, החליטו לפנק אותנו בתוכן נוסף, והפעם מהפרק האחרון בסאגת מלחמת הכוכבים. אם כל זה עדיין לא גורם לכם לצמרמורת וצווחות בלב, אולי הטריילר החדש עבור המאורע יצליח לעשות זאת.

Star Wars: Battlefront 2 זמין כעת עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC (באמצעות Origin). כמו כן, זמינה כעת לרכישה גרסה מיוחדת של המשחק, הנקראת Star Wars Battlefront 2 – Celebration Edition. אותה גרסה מכילה למעשה כמעט את כל התכנים הקוסמטיים (תלבושות, פוזות ניצחון וכו’). אז מי הולך לנצח? הצד האפל או הצד המואר של “הכוח”?

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *