האפשרות להעברה והחלפה מגיעה ל-Pokemon GO

למשחק Pokemon Go מתווספת האפשרות להעברה וקבלה של פריטים בין משתמשים וחברים.

מהרגע שהמשחק Pokemon Go יצא לאוויר העולם, כולנו שמחנו מהתרגשות. המשחק האהוב והמוכר מהילדות שלנו עושה עלייה לסמארטפונים. כולנו חלמנו על היום הזה שבו הטכנולוגיה עם המציאות הרבודה תאפשר לנו ללכוד פוקמונים, וייתאפשר לנו לשוב לשחק במשחק חדש. כמו זה ששיחקנו בו ב-Gameboy הישן שלנו. ומאז יציאת המשחק שום דבר לא היה אותו כפי שציפינו. לכידת הפוקמונים הייתה שונה, קרבות הפוקמונים לא אותו הדבר. חלמנו על האפשרות של החלפת פריטים שונים עם החברים שלנו. אז אחרי המתנה ארוכה, הנה זה בא.

המפתחת Niantic הכריזה מוקדם יותר השבוע כי האופציה להחלפה והעברה של פריטים במשחק בין משתמים תהיה זמינה עוד השבוע הזה, עם העדכון שהולך לצאת ל-Pokemon Go. אופציה נוספת שתיכנס לעדכון הקרוב היא האפשרות להוסיף משתמשים כחברים למסע ללכידת הפוקמונים. ככה אנחנו נוכל לבוא ולהחליף איתם מוצרים ופריטים שקיבלנו בתחנות העצירה במשחק, ולשלוח להם מתנות. האופציה להעביר פריטים לחברים תהיה תלויה ברמת החברות שלנו איתם. ככל שרמת החברות שלנו עם משתמש מסויים תהיה גבוהה יותר, ככה מספר הנקודות שנצטרך לשלם עבור ההעברה של הפריטים יהיה נמוך יותר.

את המשחק Pokemon Go ניתן להוריד ב-Google Play במכשירי ה-Android, ובמכשירים תומכי IOS ניתן להוריד ב-App Store. המשחק הוא חינמי ומלא בהנאה ומגוון רחב של פוקמונים, המשותתים להם ברחבי המציאות הרבודה שבמשחק.

בתיאוריה הדבר נשמע מעט מוזר, אבל המשחק הפך למוצלח ופופולארי עוד הרבה לפני כל השינויים שהגיעו אליו. עם האופציה לרכישת חברים והעברה והחלפה של פריטים איתם, אנחנו ממשיכים למסע שלנו ללכידה של כל הפוקמונים ברחבי העולם.

מה אתם חשובים על התוספות שהולכות להגיע למשחק עם העדכון החדש? האם שיטת החברים תתפוס? או שישנו אותה מהר מאוד? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה