מסיבת נקניקיות – טריילר שני

מסיבת נקניקיות – מסופר על מסעו של נקניק!!!

Columbia Pictures ו- Sony Pictures מביאים לנו את הסרט "מסיבת נקניקיות", הסרט נראה כמו סרט אנימציה שמח ועליז מאד בהתחלה, עם מוזיקת פופ ופרצופים מחייכים, שמחים ובפתאומיות משתנה לסרט אפל וקודר בצורה הומוריסטית מאד, הוא גם מצחיק וגם קצת מבחיל באותו הזמן, לדוגמה הסצנה שבא הייתה תאונה בין שני עגלות וכל המאכלים שנפלו, נראים כאילו הם שרדו מלחמה שלמה, עוגייה בשוק קרב, קופסת שימורים שמנסה להכניס חזרה את התוכן שלה, זה קורע מצחוק אבל זה גם קצת אכזרי ושלא תתבלבלו הוא בהחלט לא סרט לילדים, מלבד האנימציה והרגעים שבהם רואים פרצופים שמחים נמעכים, נרמסים, נלעסים וכו' יש בסרט הרבה קללות והסלנג קצת בוטה.

זה רעיון מקורי מאד ואני שמח לראות שהוא לא מפחד לקחת סיכונים, הסרט הזה בקלות יכל להיות משפחתי וידידותי אבל כנראה שזה היה מוריד מהבדיחות והורס קצת את הרעיון הכללי, הוא לא מפחד לתת לנו תמונות מצחיקות מאד אבל גם נורא קודרות וזה יכול להפתיע כמה אנשים, מה שבעיקר כן אהבתי זה את האנימציה המושקעת כשהמאכלים נפגעים או קורה להם משהו קשה. אני מרגיש את זה, מה שאומר שהסרט עובד, המנגינה בטריילר מאד קלילה ומורידה את הטון חזרה לסרט קליל, מצחיק ומזכירה לנו שהם בסך הכל סוגים שונים של אוכל המדובבים בסרט עם הרבה שחקנים מוכרים ואהובים, כמו סת' רוגן (מהסרט "שכנים" ועכשיו גם "שכנים 2"), ג'ונה היל ("הזאב מוול סטריט"), פול ראד ("אנטמן") ועוד הרבה טובים.

הטריילר מגלה קצת יותר מידי מהעלילה, אבל עדיין כדאי לראות אותו ולבוא מוכן לסרט כי זה יכול לתת קצת שוק לחלקכם, למרות שהטריילר נראה מצחיק ממש, אני מאד מקווה שהסרט לא ייקח את עצמו יותר מידי ברצינות ולא ייתן לנו סוף רע וקודר, כי זה בסופו של דבר זה סרט קומדיה קליל.

הסרט נראה ממש מצחיק, אם רעיון מקורי, הומור שחור קצת, מאד כייפי, בהחלט לא לילדים,אנימציה מושקעת, עם שחקנים טובים, מה עוד אפשר לבקש, סוסג' פארטי בהחלט שווה צפייה, לדעתי, לפחות לעכשיו.

אודות avi

אבי בכבוד בן 27 חיי על משחקי מחשב, אנימה יפנית, סדרות, וכמובן קולנוע. לומד מדעי המחשב בתקווה לסיים יום אחד ואוהב לחפור על סרטים :]

השאר\י תגובה