פרק הכנה – The Walking Dead: A New Frontier – סיקור הפרק הרביעי

הפרק החדש של המתים המהלכים מכין אותנו לסוף העונה

הפרק הקודם של The Walking Dead: A New Frontier נתן לשחקנים הצצה טובה יותר לחיים בתוך הקבוצה החדשה של הדמויות במשחק, לטוב ולרע. הוא גם נתן לשחקנים תובנה נוספת על מצב היחסים בין חאווייר לדייוויד מאז שהם מצאו אחד את השני. למרות שהפרק היה מצוין, נוצרה אצלי התחושה כי המשחק הולך באותה הדרך שסדרת הטלוויזיה והקומיקס כבר עברו מזמן. עכשיו כשהפרק הרביעי, Thicker Than Water, כבר כאן, חלק גדול מהחששות האלה מאומתים והוא מרגיש בעיקר כמו פרק הכנה לפרק האחרון בעונה.

The Walking Dead: A New Frontier

הסיפור מתחיל פעם נוספת עם פלשבק. הפעם, אנחנו רואים את דייוויד מנסה לעודד את חאווייר לאחר שזה נזרק מליגת הבייסבול. זה עובד, אתם גם תקבלו כמה תובנות לגבי הדברים שמייסרים ומכעיסים את דייוויד. הוא מודע לכך שהנישואים שלו במשבר, והוא החליט שחזרתו לצבא תהיה הדבר הטוב ביותר עבור כולם, הוא גם מבקש מחאווייר לדאוג למשפחה בזמן שהוא נעלם. הפלאשבק הזה לא רק מספק הסבר לסיבות שהיו לחאווייר להישאר עם משפחתו, הוא גם עוזר לכם להבין טוב יותר חלק מההחלטות שתבצעו בהמשך.

The Walking Dead: A New Frontier

לאחר מכן המשחק חוזר אל ההווה, חאווייר ודייוויד כלואים והם מתחילים לריב. זה לא לוקח הרבה זמן לפני שג'ואן מפרידה ביניכם ולוקחת משם את דייוויד. לאחר מכן מטרתכם היא לברוח משם, להתארגן מחדש עם כולם ולעזוב את העיירה. למרבה הצער, אתם תצטרכו להישאר קצת כדי להציל את דייוויד, בזמן שהמון זומבים נמצאים בשערי העיירה.

כצפוי רוב הפרק מהווה הכנה לפרק הסיום של העונה. אתם תבלו את מרבית זמנכם בביצוע פעולות מסוימות כדי לקבל את כל מה שאתם צריכים כדי לברוח בבטחה, בין אם זה להשיג אקדחים או להשיג משאית. בהמשך הפרק תצפו בפלשבק נוסף, מעברה של קלמנטיין שיספק לכם גם תובנות נוספות לגבי המניעים שלה. העלילה בפרק הזה מתקדמת יחסית לאט ורק בסוף הפרק יש התקדמות משמעותית.

The Walking Dead: A New Frontier

הבעיה העיקרית שלי היא השינוי המהיר והלא הגיוני שעובר על ג'ואן. בסוף הפרק השלישי קיבלתי את הרושם שהיא נבל מהסוג הרגוע והשקול, ואתם תראו את זה גם בתחילת הפרק הזה. יחד עם זאת, בסוף הפרק הזה, היא פתאום הופכת להיות חולת אגו ומטורפת, שינוי שבעיני הוא מאוד קיצוני ולא אמין. בהשוואה לנבלים אחרים בסדרה כמו המושל או ניגן, היא דמות רדודה יחסית. דמות בעייתית נוספת היא דמותו של גייב, שמתנהג כמו המתבגר האמריקאי הטיפוסי שרואים בסדרות טלוויזיה. הוא דמות מעצבנת שתורמת מעט מאוד לסיפור.

The Walking Dead: A New Frontier

הסיום של, Thicker Than Water, הפרק הרביעי של The Walking Dead: A New Frontier הוא בדיוק מה שאתם תצפו לו מהסדרה, לא פחות ולא יותר, וזה לא דבר רע. לעומת זאת, הצורך לבלות כל כך הרבה זמן עם כמה דמויות שטחיות ולא מפותחות גורם לפרק להימרח ולסוף להרגיש כמו הקלה יותר מאשר משהו שאתם תצפו לו.

The Walking Dead: A New Frontier Episode 4 - Thicker Than Water

ציון סופי - 7

7

טוב

הפרק הרביעי הוא פרק עשוי טוב, אך דמויות רדודות והעובדה כי מדובר בפרק הכנה לפרק האחרון בעונה מונעים ממנו להפוך לפרק גדול באמת.

User Rating: Be the first one !

אודות דניאל לניאדו

במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

השאר\י תגובה