תאריכי יציאה ופרטים לכל סדרות הקומיקס של ה-CW

סדרות הגיבורים האהובות של ה-CW חוזרות עם תאריכים לעונות החדשות ופרטים חדשים לגביהן

עבוד מעריצים של הקומיקס של DC, הדבר הקרוב ביותר לליגת הצדק שאי פעם נקבל בלייב-אקשן זה יקום ה-Arrowverse של ה-CW, שלמרות עיקובי הקורונה, ממשיך להתקיים וממשיך לעונות חדשות. השאלה היא "מתי?".

באטוומן

הסדרה החדשה של אשת העטלף נתקלה במספר מהמורות במהלך עונתה הראשונה, כולל ביקורת חריפות ממספר צופים ואפילו עזיבתה של כוכבת הסדרה.

כעת, הכוכבת החדשה Javicia Leslie, שיתפה תמונה עם התלבושת החדשה של האבירה האפלה החדשה של גותהם.

כמו כן, הוכרז באופן רשמי שהעונה השנייה של הסדרה תתחיל ב-17 בינואר בשנה הבאה ב-CW.

סופרמן ולואיס

הסדרה החדשה של ה-CW בכיכובם של סופרמן ולואיס, שלוהקו בקרוסאובר Elseworlds וחזרו שוב במהלך Crisis on Infinite Earths, היא פרויקט מאוד מצופה עבור המעריצים של איש הפלדה, בעיקר עם עזיבת של נערת הפלדה בקרוב מאוד.

לכן צופים ישמחו לדעת שהסדרה החדשה של ה-CW תתחיל ב-23 בפברואר בשנה הבאה.

ברק שחור

אחרי סיום פתאומי לעונה השלישית, העונה הרביעית של "ברק שחור" יחזור למסכינו סוף סוף ב-8 בפברואר.

הפלאש

אחרי שהעונה האחרונה של הפלאש הסתיימה עם גיבורינו חסר אונים, בלי כוחותיו, אשתו לכודה ביקום מקביל והנבלית שלנו מצליחה לחסל סוף סוף את בעלה, האיש המהיר ביותר בעולם לשעבר חוזר למסכינו בעונה חדשה שתסיים את הסיפור שהתחיל בעונה 6.

העונה החדשה תגיע ב-23 בפברואר שנה הבאה.

מה נשאר?

שתי סדרות שעוד לא קיבלו תאריך מדויק הן "סופרגירל" ו"אגדות המחר", שנצפה לקבל בקרוב, אבל תאריך היציאה של העונה השישית והאחרונה של "סופרגירל" צפוי להיות מאוחר מהרגיל היות וההפקת הסדרה התעכבה בהתאם להריונה של הכוכבת מליסה בנויסט.

 

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה