קומיקון 2019 – כל הטריילרים והעדכונים מהיום השלישי

בהמשך לסדרת העדכונים שלנו מכנס קומיקון 2019- ריכזנו לכם את כל העדכונים והטריילרים מהיום השלישי.

DC מפצה על חוסר ההכרזות שהיה ביום הראשון של קומיקון 2019 ועוד הרבה הצצות לעונות חדשות של סדרות מוכרות, בואו נתחיל.

Young Justice- עונה 4

החל תהליך ההפקה של העונה הרביעית של ליגת הצדק – הדור הבא. בפאנל של DC Universe הוכרז שהעונה תשודר בלעדית ברשת הצפייה הישירה ושקו העלילה של עונה 3, בו ליגת הצדק נאבקת בסחר במטה-אנושיים ימשיך גם בעונה הרביעית. בנוסף נאמר שהאאוטסיידרים יהיו מרכז העונה החדשה.

סיפורים של ברווזים (DuckTales)- עונה 2

החידוש של Disney לסדרה המצוירת מ-1987 קיבל טריילר ופוסטר לעונה השנייה שתצא בספטמבר. ביחד עם שתי ההצצות האלו נמסר גם שמספר דמויות מוכרות ואהובות משנות ה-90 כמו דייזי דאק, גופי, כמה דמויות מ"יחידת ההצלה של צ'יפ ודייל" ועוד יופיעו בעונה.

Superman: Red Son (סופרמן: הבן האדום)

מה אם סופרמן היה נוחת ברוסיה במקום בקנזס כשהוא הגיע לראשונה לכדור הארץ? DC כבר ענתה על השאלה הזו בקומיקס "Superman: Red Son", ועכשיו היא מעבדת אותו למסך. לעיבוד אין עדיין תאריך יציאה אך הוכרז שהוא יהיה סרט האנימציה שיפתח את שנת 2020.

Doom Patrol- עונה 2

חבורת גיבורי העל המשונים חוזרת אל רשת הצפייה DCUniverse ואל HBO Max עם עונה 2 ב-2020.

טיטאנים- עונה 2

סדרת הלייב אקשן המקורית הראשונה של DC Universe קיבלה תאריך יציאה לעונתה ה-2. רשת הצפייה הישירה חידשה את הסדרה לעונה שנייה עוד לפני יציאת פרק הבכורה של העונה הראשונה באוקטובר האחרון, וכבר פורסם שהצילומים החלו, אך עד היום לא ידענו מתי העונה עתידה לצאת. עונה 2 של העיבוד האפל והבוגר יותר לצוות גיבורי העל Teen Titans של DC יצא ב-6 בספטמבר.

harley quinn

לאחר ההצצה שקיבלנו לסדרה החדשה של הארלי קווין בכנס קומיקון שעבר, DC שחררה טריילר קצר וכיפי שמאשר את תאריך היציאה בסתיו 2019.

האיש במצודה הרמה- עונה 4

הסדרה שמבוססת על ספרו של פיליפ ק. דיק, הפכה במהירות לאחת מסדרות המקור הנצפות ביותר של Amazon. היא מציגה היסטוריה חלופית, בה הנאצים ניצחו במלחמת העולם השנייה ואמריקה כעת, שנת 1962, מחולקת בין גרמניה הנאצית לקיסרות היפנית. Amazon הכריזה שהסדרה תחזור ב-15 בנובמבר השנה.

האורוויל- עונה 3

סדרת המד"ב של סת' מקפרלן תעבור מרשת השידור Fox אל Hulu ותהפוך לאחת מהסדרה המקורית של רשת הצפייה הישירה החל מעונתה השלישית, שלפי דבריו של מקפרלן לא תגיע לפני 2020.

מסע בין כוכבים: דיסקברי- עונה 3

אחרי שבעונה השנייה הצוות של ספינת החלל דיסקברי נאלץ לנסוע בזמן 950 שנה אל העתיד, מייקל ברנהאם נראת פוגשת בדמות חדשה בכוכב לא מוכר. תמונות ראשונות שפורסמו מראות את ברנהאם פוגשת דמות חדשה בשם קליבלנד "בוק" בוקר לאחר שהגיע למאה ה-32.

Impulse- עונה 2

למי שלא מכיר Impulse היא דרמת הנעורים שמתמקדת בהנרייטה קולס, נערה בת השש עשרה שמגלה שהיא יכולה להשתגר ממקום למקום. לאחר יציאת העונה הראשונה ב-2018, הסדרה המקורית של YouTube Premium קיבלה טריילר לעונה השנייה.

סיכום

היום השלישי היה עמוס בהכרזות של סדרות טלוויזיה למיניהן, אך עוד לא קיבלנו עדכונים לגבי הסרט החדש של וונדר וומן, אז המשיכו לעקוב באתר אחרי כל העדכונים מכנס קומיקון.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה